header top

Konkurs grantowy Fundacji AVIVA

Utworzono: poniedziałek, 29, maj 2017 Marcin Szachowski

logotyp oligo

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Dorosłym z Niepełnosprawnością Intelektualną OLIGO zgłosiło się do konkursu grantowego Fundacji AVIVA „To dla mnie ważne”. Nasza inicjatywa polega na zakupie nowych koni oraz niezbędnego sprzętu na zajęcia hipoterapii. Hipoterapia pomaga dzieciom niepełnosprawnym intelektualnie nawiązać kontakt z otaczającym ich światem. Jest niezwykle ważną i efektywną metodą. Niestety, dostęp do tej form zajęć we Włocławku jest utrudniony, dlatego niezwykle ważny jest zakup nowych koni.

Prosimy o oddawanie głosów. I wsparcie naszej inicjatywy Głosowanie odbywa się poprzez stronę internetową:

http://todlamniewazne.pl/inicjatywa,1321,hipo-hipo-hurra.ht

W celu weryfikacji głosującego trzeba podać adres mailowy dlatego można oddać tyle głosów ile skrzynek mailowych się posiada.

https://pomagamy.im/13290 - tutaj natomiast można dokonać wpłaty na naszą inicjatywę. Liczy się każda złotówka, bo każda wpłata co najmniej 5 zł to dodatkowy głos, ale także cała uzyskana kwota zostanie nam przekazana. Dodatkowo Fundacja Aviva podwoi wpłaty inicjatywie z największymi ilościami wpłat.

Bardzo proszę o przekazanie informacji Państwa Współpracownikom oraz Znajomym aby jak najwięcej osób mogło zagłosować. Zróbmy to razem!

Dziękujemy za wsparcie i każdy oddany głos!

Odsłony: 348