header top

Miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej

Utworzono: wtorek, 17, październik 2017
Marcin Szachowski

foto003

W dniu wczorajszym 16 października br. w II Liceum Ogólnokształcącym we Włocławku odbyła się miejska uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej Prezydent Włocławka Marek Wojtkowski wręczył nagrody 59 nauczycielom, natomiast za wyróżniającą i długoletnią pracę na rzecz szkół i placówek wyróżnieniami zostanie uhonorowanych 26 pracowników niepedagogicznych.

Ze Szkoły Podstawowej Nr 5 we Włocławku zostali nagrodzeni następujący pracownicy pedagogiczni: Jarosław Hupało, Edyta Krygier, Elżbieta Pruszyńska. Wśród pracowników administracji wyrózniona została pani Jadwiga Boddeman.

Serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej...

Dzień postaci z bajek

Utworzono: wtorek, 17, październik 2017
danielmajewski

Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich uczniów klas IV- VII i gimnazjalistów do udziału w obchodach DNIA POSTACI Z BAJEK.

6 listopada podczas Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek warto sobie o nich przypomnieć. Kaczor Donald, Myszka Miki, Smerfy, Kubuś Puchatek, Bolek i Lolek, Anna i Elza – w tym dniu jest ich święto.

Celem święta jest nie tylko przypomnienie postaci z kultowych bajek, ale również zwrócenie uwagi na rolę wychowawczą i edukacyjną dobrych bajek, które nie tylko opisują świat własnym językiem, ale często uczą rozróżniania dobra od zła, uczą prawidłowych postaw pełnych empatii, koleżeństwa, chęci niesienia pomocy innym.

ZADANIA DO WYKONANIA:

- do dnia 30 października należy wykonać plakat pt. „Mój ulubiony bohater z bajki”,

- dnia 6 listopada (poniedziałek) czekamy na Was w przebraniach ulubionych bohaterów bajkowych.

 Koordynatorzy:

Aneta Łyszkiewicz

Renata Szajkowska

Karolina Nowacka

Nagrodzeni Nauczyciele Szkoły Podstawowej Nr 5 we Włocławku.

Utworzono: piątek, 13, październik 2017
Marcin Szachowski

KEN300

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lista pracowników pedagogicznych Szkoły Podstawowej Nr 5 we Włocławku nagrodzonych z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Czytaj więcej...

Głosowanie "Wzorowa Łazienka"

Utworzono: piątek, 13, październik 2017
danielmajewski

wzorowa lazienkaNasza szkoła bierze udział w IV edycji Programu "Wzorowa łazienka". Walczymy o fundusze na remont łazienek. Celem programu jest promocja edukacji w zakresie higieny oraz promocja estetyzacji szkolnych łazienek. Program trwa do 28 lutego 2018 roku, a głosowanie na galerię do 30 listopada 2017 roku. Prosimy o głosowanie na galerię szkoły, która znajduje się pod adresem https://www.wzorowalazienka.pl/galeria/1497– można zrobić to raz dziennie z jednego adresu e-mail. Zapraszamy do głosowania.

Dzień Edukacji Narodowej 2017

Utworzono: piątek, 13, październik 2017
Marcin Szachowski

den2017

Więcej artykułów…