nabore2015 zsi

jeden procent 2014

button news

Konkurs wiedzy o Szarych Szeregach Dla uczniów klas IV

 

pw

Z okazji obchodów święta szkoły dnia 27 kwietnia 2015 o g. 12.35 w stołówce szkolnej odbędzie się konkurs Wiedzy o Szarych Szeregach dla uczniów klas IV. Każdą klasę będzie reprezentowała pięcioosobowa drużyna, która zmagać się będzie w kilku konkurencjach m.in. rozwiązywanie krzyżówki, układanie puzzli, odpowiadanie na pytania łatwe/trudne dotyczące Bohaterów Szarych Szeregów.

 

Zawodnikom Życzymy Powodzenia

 

Egzamin Gimnazjalny 2015

egzamin2015

PDF iconInformacje o egzaminie

PDF iconKodowanie kart odpowiedzi

Bieg Szarych Szeregów z okazji obchodów Święta Szkoły

bieg szarych

Coroczny Bieg Szarych Szeregów organizowany z okazji obchodów Święta Szkoły odbędzie się zgodnie z harmonogramem w dniach 23.04 – dla wszystkich chętnych uczniów SP i 29.04- dla uczniów Gimnazjum. Zawodnicy z poszczególnych klas na przerwie przed wyznaczoną godziną biegu przebierają się w szatni przy sali gimnastycznej i pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego udają się na miejsce zawodów (las przy szkole od strony ul. Wienieckiej). Szczegółowych informacji udzielają organizatorzy zawodów: Magdalena Szymańska, Karolina Marszał, Eliza Wieczorek i Paweł Serewis.

Lekcja otwarta z matematyki w Va

mata1Uczniowie kasy V a wraz z paniami Anetą Łyszkiewicz oraz Renatą Pawlak zapraszają swoich rodziców na wspólne rozwiązywanie części matematycznej -Testu Szóstoklasisty. Lekcja otwarta odbędzie się w dniu 28kwietnia 2015 r o godz. 16.00 w sali 104.

Sukces Gabrysi

sukces Gabi

Pojadą do sejmu

pojadadosejmu


q4     logo promocje         logo CEO   logoKur     logoOKEprze

logo cyfrowa szkola     zippi png     LOGO STRAZNICY USMIECHUx150     macmilan     wf z klasa tlo     unicef small logo