rekrutacja15-16

button news

Numery cegiełek wylosowanych podczas Festynu Integracyjnego

Numery cegiełek wylosowanych i nieodebranych w dniu Festynu Integracyjnego – 23.05.2015r. Nagrody proszę odbierać u pani wicedyrektor ZSI Edyty Krygier do 31.05.2015r. , po tym terminie nieodebrane nagrody zostaną przekazane jako upominki w konkursach organizowanych z okazji Dnia Dziecka.

Czytaj więcej...

Stypendia szkolne i zasiłki szkolne

cash-smallWydział Edukacji i Rozwoju Społecznego Urzędu Miasta Włocławek  informuje, że wypłata stypendium szkolnego za okres od stycznia do czerwca 2015r. dla osób, które przedstawiły faktury i/lub rachunki potwierdzające zakupy na cele edukacyjne w całej przyznanej kwocie stypendium, odbędzie się w następujący sposób:

Czytaj więcej...

Tydzień Europejski w ZSI

plakat ue

Czytaj więcej...

Zebrania - Maj

zebranie maj

UWAGA RODZICE

WAŻNA INFORMACJA

Rodzice kandydatów zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego są zobowiązani do potwierdzenia woli uczęszczania do jednostki w terminie do 2015-05-12 godz. 15:30 . Brak potwierdzenia we wskazanym terminie jest równoznaczny z rezygnacją z miejsca w oddziale przedszkolnym.

PDF iconOświadczenie woli - oddział przedszkolny
bibl

Międzyszkolny konkurs matematyczny "GłowoRusz"

logogloworusz15Serdecznie zapraszamy uczniów klas szóstych wraz z nauczycielami do wzięcia udziału w konkursie drużynowym z matematyki "GłowoRusz". Jest to już kolejna edycja naszego konkursu. Trzyosobowe ekipy z różnych szkół rywalizują ze sobą, rozwiązując zadania o różnym stopniu trudności. Uczniowie mogą posługiwać się kalkulatorami. Czas na rozwiązanie zadania to 3 minuty. Drużyna, która zdobędzie najwięcej punktów otrzymuje nagrodę rzeczową.

Konkurs odbędzie się 08.  05. 2015 z Zespole Szkół Integracyjnych nr 1 we Włocławku o godzinie 13.00 – 16.00, drużyny muszą być zgłoszone do 30 IV 2015 r.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i rywalizacji

Organizatorzy: Katarzyna Skąpska

Marta Krużyńska

Dorota Lipigórska

Do wakacji zostało
2
2
9
9
Dni
1
1
2
2
Godzin
1
1
6
6
Minut
2
2
9
9
Sekund

rekrutacja 2015-2016

bip

rzecznik ucznia


 

 

 


q4     logo promocje         logo CEO   logoKur     logoOKEprze

logo cyfrowa szkola     zippi png     LOGO STRAZNICY USMIECHUx150     macmilan     wf z klasa tlo     unicef small logo